Oferty pracy

Przedstawiciel handlowy – sprzedawca

Obowiązki:

  • budowanie i utrzymywanie kontaktów z firmami wykonawczymi, hurtowniami w terenie,
  • pozyskiwanie nowych klientów w terenie: hurtownie, inwestycje, klienci indywidualni,
  • prowadzenie sprzedaży materiałów będących w naszej ofercie handlowej.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość branży materiałów budowlanych,
  • znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych (firmy wykonawcze, składy budowlane),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (jako sprzedawca materiałów budowlanych, przedstawiciel handlowy w branży budowlanej),
  • umiejętność nawiązywania kontaktów, zdolności negocjacyjne,
  • dobra umiejętność obsługi komputera.
  • prawo jazdy kat. B,
  • praca zarówno w terenie jak i stacjonarna, bez konieczności wyjazdów na delegacje.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników,
  • praca od zaraz.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: niec@biegonice.pl z tematem: Oferta pracy – przedstawiciel handlowy-sprzedawca .

PROSIMY O PRZESYŁANIE OFERT TYLKO PRZEZ OSOBY SPEŁNIAJĄCE POWYŻSZE OCZEKIWANIA