slider_bg_3
Z Nami zbudujesz i wyposażysz
dom swoich marzeń
Biegonice Składy Sp.z o.o.

MISJA i WIZJA FIRMY

Misja Spółki brzmi: Numer 1 w zaspokajaniu potrzeb rynku budowlanego. Tak sformułowana misja znajduje swoje umotywowanie w kompetencjach jakimi dysponuje firma Biegonice Składy:

  • oferowanie szerokiego zakresu asortymentu: materiały ścienne, pokrycia dachowe, wszelkiego rodzaju izolacje, docieplenia , chemię budowlaną, farby, tynki, materiały wykończeniowe, płytki, klinkier, systemy kominowe, okna , narzędzia, różnego rodzaju akcesoria
  • wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja solidnego partnera;
  • profesjonalny zespół pracowników, który jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Wizja Spółki brzmi: Firma Biegonice Składy stawia na doświadczenie i profesjonalizm, gdyż wierzy, że tylko rzetelne podejście do klienta i solidni dostawcy są w stanie zaspokoić oczekiwania rynku. Dążymy do osiągnięcia pozycji lidera rynku w handlu materiałami budowlanymi. Wierzymy, że nasza ciężka praca i zaangażowanie pozwoli na osiągnięcie założonego celu.

 

 HISTORIA

Firma powstała w 1993 roku i obecnie naszym właścicielem jest sądecka firma ERBET.

Swoją działalność rozpoczęliśmy od handlu wyrobami zakładu ceramicznego Biegonice Nowy Sącz S.A., potem stopniowo zwiększaliśmy swoją ofertę handlową, najpierw o wyroby ceramiki budowlanej, aby w końcu oferować prawie cały asortyment materiałów budowlanych.

W 2008 roku Spółka przystąpiła do największej sieci zajmującej się handlem materiałami budowlanymi Polskich Składów Budowlanych (PSB) jako akcjonariusz. Przyczyniło się do znacznego zwiększenia obrotów, zdobycia dostępu do nowych dostawców na korzystnych warunkach. W konsekwencji do umocnienia pozycji naszej firmy na rynku materiałów budowlanych w regionie i kraju.

W 2013 właściciele belgijscy ogłosili zamiar sprzedaży swoich udziałów, po dwóch latach negocjacji i rozpatrywania ofert w roku 2015 Firma została zakupiona przez sądecką firmę budowlaną ERBET Sp. z o.o.

Firma ERBET zajmuje się m.in. Generalnym Wykonawstwem Inwestycji takich jak: obiekty użyteczności publicznej, sakralne oraz muzealne, mieszkaniowe, a także przemysłowe i usługowo-handlowe.

O NAS

Obecnie nasza firma jest liczącym się w Małopolsce dystrybutorem materiałów budowlanych. Jesteśmy znaczącym dystrybutorem produktów firm Röben (skład fabryczny cegły klinkierowej oraz dachówki ceramicznej), Wienerberger (skład fabryczny dachówki ceramicznej), Cementownia Kraków Nowa Huta, Atlas i wielu innych. Od 2008 r. jesteśmy akcjonariuszami Grupy Polskie Składy Budowlane, czołowej w Polsce sieci dystrybucji materiałów budowlanych.

W chwili obecnej firma prowadzi swoją działalność handlową tylko w swojej siedzibie w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 148, skupiając się na sprzedaży hurtowej (ok. 70% obrotów), oraz prowadząc salon sprzedaży detalicznej ukierunkowany na obsługę klientów indywidualnych.
Specjalistyczna kadra naszej firmy (szczegółowe informacje w dziale KONTAKT) doradzi i pomoże rozwiązać wszelkie problemy budowlane naszych klientów, potrafimy zadowolić nawet tych najbardziej wymagających.

Należy podkreślić, że dbamy o swoich kontrahentów i klientów, odwiedzamy ich w siedzibach, aby lepiej zrozumieć ich potrzeby  i wzmocnić relacje. Indywidualne podejście do klienta powoduje, że klienci nie czują się pominięci, lecz wręcz odwrotnie –  docenieni. Naszą mocną stroną jest także organizacja szkoleń tematycznych dla naszych kontrahentów, które pozwalają na lepsze poznanie oferowanych przez nas produktów i technologii z nimi związanych.

 

NAGRODY

Należy wspomnieć, że nasza Firma przez wszystkie lata swojej działalności była wielokrotnie doceniana i nagradzana za swoje doświadczenie, solidność, terminowość płatności, jak również długoletnią współpracę oraz wkład w rozwój czołowych firm budowlanych, takich jak: ATLAS, ROBEN, WIENERBERGER, CRH, FAKRO URSA, TRZUSKAWICA, DOLINA NIDY, LEIER, CEMEX, NOWA HUTA, ARBET, IZOBUD, POLYFORM i wiele innych.